Biz Kimiz

 Şirketimiz 10 yılı aşkın  sektörel deneyimiyle ticari danışmanlık hizmeti vermektedir. Alanında uzman mühendisler ve yönetim  kadromuzla geniş tedarikçi portföyü sayesinde ihtiyacınız olan ürüne yönelik olarak sizin için en uygun çözümü sunar.Bu çözümün kapsamında , ihtiyacınız olan ürünün belirlenmesi , satın alma süreci ve satış sonrası hizmetler yer almaktadır.

Buna ek olarak üretim surecınde  kullandığınız makinalarla ilgili satış ve satış sonrası destek de sağlamaktayız.

Sektörde güncel  olarak çalışmalarımız  ,otomotiv ve proje bazlı ürünler için  (kapı pencere sistemleri, pergule vb.),   müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşımımızla beraber tedariğini sağlamaktayız.

İşte bizi tercih etmenizin birkaç nedeni :

* Hızlı teslimat süresi

* Sertifikalı, mükemmel kalite

* Referanslar

* Rekabetçi fiyatlar

* Uluslararası Zengin  Tedarik Ağı

* Çözüm Odaklı Uzman Kadro

Talebinize yönelik olarak detaylı görüşmeler için dönüşlerinizi bekliyoruz.

Elahe Naghibi

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Misyon Vizyon

"Firmamız, alüminyum sektöründe müşteri odaklı, çevresel etkileri minimize eden ve toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir misyonla faaliyet göstermektedir. Yüksek kaliteli alüminyum ürünleri çözüm üretirken, ithal ettiğimiz son teknoloji makineleri en etkin şekilde kullanarak üretim süreçlerimizi optimize ederiz. Aynı zamanda, Türkiye'nin alüminyum potansiyelini küresel arenada temsil ederek, ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Etik değerlere bağlı, şeffaf bir iş yapısıyla çalışarak çalışanlarımızın gelişimine önem verir ve müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı taahhüt ederiz."

"Firmamız, alüminyum sektöründe küresel bir lider olarak tanınmayı ve öne çıkmayı hedeflemektedir. Yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerle sektördeki standartları belirleyen, müşteri memnuniyetini esas alan bir marka olmayı amaçlıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli iyileşme ve büyüme yolunda ilerlemeyi vizyonumuzun merkezine koymaktayız."

X